ZBRASLAVSKÝ POHÁR

Fotbal. Zábava. Na nových zbraslavských hřištích.

Historie

Jarní turnaje

Podzimní turnaje

Přihláška na podzimní turnaj 2022

Všechna pole jsou povinná. Uvedením jmen všech hráčů usnadníte kontrolu dodržení pravidel turnaje i jeho vyhodnocení. Díky!

* Odvolání souhlasu je možné provést e-mailem na kontakty uvedené na této webové stránce. Organizátoři nevedou žádnou databázi, která by spojovala fotografické materiály s konkrétními jmény či jinými osobními údaji a proto je nutné popř. přesně identifikovat údaje/fotografie, které mají být vymazány.

1. Turnaj je určen především amatérům, hraje se o čest a slávu, mezi týmy o minimálně 6 hráčích (5+1).

Letošního podzimního turnaje amatérů ve fotbale se zúčastnilo sedm mužstev mužů i žen. S již tradičními věkovými limity pro muže se jedná o ojedinělý turnaj v našem regionu. Hřiště na Baních se nám podařilo připravit do přijatelné formy pro sehrání zápasů, byť v okolí probíhaly přípravy na dostavbu dětského hřiště v rámci participativního rozpočtu...

Divný nadpis, říkáte si. Ale na druhý ročník amatérského fotbalového turnaje už můžeme vzpomínat i takto. Přálo nám počasí, tráva se (tu a tam) i zelenala a šest fotbalových týmů přišlo změřit své síly na hřiště na Baních. Pravidla zůstala stejná jako v prvním podzimním turnaji.