ZBRASLAVSKÝ POHÁR

Fotbal. Zábava. Na Zbraslavi.

Vzhledem ke skutečnosti, že aktuálně na Zbraslavi nemáme vhodné hřiště k pořádání turnaje (a jinam nechceme), v roce 2023 se turnaj neuskuteční.

Školní fotbalové hřiště prochází reklamací u zhotovitele stavby, hřiště na Baních zatím není připravené pro celodenní turnaj a hala s umělkou SK Zbraslav se nám pro pořádání turnaje neosvědčila.

V roce 2024 by první dva zmíněné body měly být vyřešené a tak věříme, že si turnaj opět najde své příznivce.

1. Turnaj je určen především amatérům, hraje se o čest a slávu, mezi týmy o minimálně 6 hráčích (5+1).

Letošního podzimního turnaje amatérů ve fotbale se zúčastnilo sedm mužstev mužů i žen. S již tradičními věkovými limity pro muže se jedná o ojedinělý turnaj v našem regionu. Hřiště na Baních se nám podařilo připravit do přijatelné formy pro sehrání zápasů, byť v okolí probíhaly přípravy na dostavbu dětského hřiště v rámci participativního rozpočtu...

Divný nadpis, říkáte si. Ale na druhý ročník amatérského fotbalového turnaje už můžeme vzpomínat i takto. Přálo nám počasí, tráva se (tu a tam) i zelenala a šest fotbalových týmů přišlo změřit své síly na hřiště na Baních. Pravidla zůstala stejná jako v prvním podzimním turnaji.

Historie

Jarní turnaje

Podzimní turnaje

Přihláška na příští turnaj (neaktivní)

Všechna pole jsou povinná. Uvedením jmen všech hráčů usnadníte kontrolu dodržení pravidel turnaje i jeho vyhodnocení. Díky!

* Odvolání souhlasu je možné provést e-mailem na kontakty uvedené na této webové stránce. Organizátoři nevedou žádnou databázi, která by spojovala fotografické materiály s konkrétními jmény či jinými osobními údaji a proto je nutné popř. přesně identifikovat údaje/fotografie, které mají být vymazány.